Regulamin konkursu – Dzień Babci i Dziadka 2022

Regulamin konkursu z okazji Dnia Babci i Dziadka 2022

 1. Organizatorem konkursu jest Silesia Art Lab, prowadzone przez firmę Ewa Czagan Pracownia Projektowa, z siedzibą w Katowicach, ul. Sztygarska 2/11.
 2. Konkurs przeprowadzany jest na stronach facebook.com/silesiaartlab oraz instagram.com/silesiaartlab. Aby wziąć udział w konkursie, należy mieć konto przynajmniej w jednym z tych dwóch serwisów społecznościowych.
 3. W konkursie może brać udział każda osoba pełnoletnia, która mieszka na terytorium Polski.
 4. Aby wziąć udział w konkursie należy pod odpowiednim postem konkursowym na Instargamie lub Facebooku, w komentarzu wpisać proponowany przez siebie tekst na kubek dla babci lub dziadka. Może być ciekawy/dowcipny lub wzruszający. Najlepiej jeśli jest autorski, jeśli jednak to cytat to koniecznie podaj autora.
 5. Spośród nadesłanych komentarzy zostanie wybrany jeden najciekawszy komentarz, którego autor/ka otrzyma kubek ze zwycięskim napisem.
 6. Komentarze można zamieszczać od momentu ogłoszenia konkursu, 10.01.2022 do 12.01.2022, godz. 23:59. Ogłoszenie wyników nastąpi 13 stycznia 2022r.
 7. Nagrodą w konkursie jest kubek o pojemności 300 ml z wybranym, zwycięskim napisem. Koszt przesyłki pokrywa organizator konkursu.
 8. Każda osoba biorąca udział w konkursie otrzyma kod rabatowy 15% na zamówienie złożone do 15 stycznia 2022r. W tym celu, po zakończeniu konkursu konieczne będzie wysłanie wiadomości prywatnej do Silesia Art Lab w serwisie instagram lub facebook.
 9. Dane osobowe będą przetwarzane dla celów dostarczenia kubka do autora zwycięskiego komentarza. Do tego celu niezbędne będzie podanie numeru telefonu, adresu e-mail oraz adresu lub numeru paczkomatu. Podanie tych danych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu przekazania nagrody.
 10. Dane osobowe pozostałych uczestników konkursu będą przetwarzane w celu przekazania kodów rabatowych.
 11. Zamieszczenie komentarza pod postem konkursowym jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach podanych w punktach 9. i 10.
 12. Każda osoba biorąca udział w konkursie może zgłosić reklamację dotyczącą organizacji, przebiegu i wyłonienia zwycięzcy konkursu.
 13. Właściciele serwisów Facebook i Instagram nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za organizację tego konkursu. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwisy Instagram i Facebook ani z nimi związany.
show