Pierwsza Komunia Święta

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej to wyjątkowy dzień dla dziecka i całej rodziny. Kilka miesięcy przygotowań, katechezy dla dzieci, nauki dla rodziców, wspólna modlitwa, czytanie Pisma Świętego. Wy przygotowujecie się duchowo a ja pomogę Wam zadbać o piękną oprawę tej uroczystości. Mogę dla Was przygotować personalizowane zaproszenia i dodatki komunijne, albumy na zdjęcia, a także, jeśli jesteś gościem – kartki na życzenia z imieniem dziecka i datą uroczystości.

Wybierz czego szukasz:

 

 

ZAPROSZENIA I DODATKI

Skoro tutaj trafiłaś, zapewne ważne jest dla Ciebie, aby dzień Pierwszej Komunii Świętej Twojego dziecka był uroczysty i wyjątkowy. Pomogę Ci zadbać o piękną oprawę tej uroczystości.

Zaproszenia wykonuję na indywidualne zamówienie, możesz wybrać format, wzór papieru, treść zaproszenia w środku a na okładce może znaleźć się imię dziecka i data.

Zaproszenia wyceniam indywidualnie, w zależności od projektu i ilości zaproszeń, jednak zwykle jest to cena między 12 a 20 zł za sztukę. W tej cenie jest pełna personalizacja (imię i data na zewnątrz a wewnątrz drukowana treść zaproszenia z imionami i nazwiskami gości, datą i miejscem uroczystości).

Zapytanie o zamówienia prześlij na adres art@silesiaartlab.pl

Jeśli obawiasz się zmiany daty uroczystości ze względu na trudne okoliczności, z którymi teraz każdy z nas się zmaga, mogę umieścić tam tylko imię dziecka, a w środku zostawić puste miejsce na wpisanie daty.

Jeśli data uroczystości zmieni się już po otrzymaniu ode mnie zaproszeń z wydrukowaną datą, napisz do mnie – prześlę Ci w pliku PDF zaktualizowaną treść zaproszeń do samodzielnego wydruku. Wystarczy wtedy wyciąć i wkleić taką kartkę w zaproszenie zasłaniając poprzednią treść. Jeśli czas na to pozwala możesz odesłać do mnie zaproszenia a ja wykonam to dla Ciebie.

Dodatkowo mogę wykonać winietki na stół, dopasowane kolorystycznie do zaproszeń – drukowane lub kaligrafowane.

 

 

ALBUMY

Coraz częściej zdjęcia które robimy przechowujemy wyłącznie w pamięci komputera, telefonu czy w „chmurze”.

Jednak zdjęcia z wyjątkowe okazji, takich jak Pierwsza Komunia Święta, zasługują na to, by je wydrukować i oprawić.

Ręcznie robione albumy komunijne, które mogę dla Was stworzyć, świetnie sprawdzą się w tej roli a przy tym będą piękną pamiątką.

Możesz wybrać format, wzór oraz ilość stron. Na okładce może znaleźć się imię dziecka i data uroczystości.

Albumy komunijne w sklepie:

Zapytanie o zamówienia indywidualne prześlij na adres art@silesiaartlab.pl

Poniżej dla inspiracji kilka wykonanych przeze mnie wcześniej albumów:

 

 

KARTKI KOMUNIJNE

Piękną tradycją jest, że w ważnych momentach życia przekazujemy życzenia – osobiście, ale także na pamiątkę spisane na kartkach okolicznościowych. Proponuję Ci kartki przygotowane specjalnie na Pierwszą Komunię Świętą. Kartki wykonane są z papierów scrapbookingowych w delikatnych kolorach a ornamenty umieszczone na kartkach nawiązują do uroczystości.

Każda kartka może zostać uzupełniona o imię dziecka i datę.

W środku nie ma wydrukowanych życzeń, bo jestem przekonana, że najpiękniejsze to takie, własnoręcznie wypisane, prosto z serca. Jeśli potrzebujesz inspiracji co napisać w środku, zajrzyj na mój blog: 8 + 8 pomysłów na cytaty i życzenia komunijne

Jeśli jednak nie czujesz się na siłach by własnoręcznie wypisać kartkę, mogę za dodatkową opłatą odręcznie wypisać dla Ciebie życzenia. Więcej informacji tutaj

Kartki komunijne dostępne w sklepie:

show