Nie przegapić Bożego Narodzenia – E-book

Nie przegapić Bożego Narodzenia - ebook

Boże Narodzenie to tajemnica, którą za każdym razem odkrywamy na nowo. Choć pozornie co roku dzieje się to samo – roraty, porządki, gotowanie, Wigilia, Pasterka, spotkania z rodzinami, to my za każdym razem jesteśmy inni. Nawet jeśli do tej pory Święta kojarzyły Ci się z gonitwą, nerwowym sprzątaniem, kupowaniem prezentów na ostatnią chwilę, napiętą atmosferę, bo znowu jesteście spóźnieni do teściów na obiad świąteczny i wyrzutami sumienia bo znowu zapomniałaś przygotować dzieciom kalendarz adwentowy to mam dla Ciebie dobrą wiadomość – jest nadzieja!

Właśnie teraz jest dobra okazja by z nowym nastawieniem spojrzeć na dany Ci czas Adwentu.

Twoje Święta mogą być spokojne i przeżyte w duchu bliskości, przepełnione wzajemną miłością i Bożą obecnością Nowonarodzonego Jezusa.

Przygotowałam dla Ciebie ebooka, w którym podzielę się z Tobą moimi strategiami, jak ogarnąć sprawy przedświąteczne, pomysłami na adwentowo-świąteczne aktywności oraz sposobami co zrobić gdy nic nie da się zrobić. Żeby Ci ułatwić przygotowania dostaniesz ode mnie także mnóstwo materiałów gotowych do wydruku!

CO ZNAJDZIESZ W EBOOK-U?

Poniżej spis treści:

JAK MOŻESZ WYKORZYSTAĆ MATERIAŁY DO WYDRUKU?

Z gotowymi numerkami do kalendarza adwentowego łatwo stworzysz efektowny kalendarz dla swoich dzieci.

kalendarz adwentowy

Do kalendarza oprócz słodyczy czy upominków możesz włożyć gotowe zadania adwentowe w formie eleganckich karteczek.

Przygotowałam ponad 70 pomysłów na zadania w 5 kategoriach: zadania kreatywne, zadania kulinarno-porządkowe, dobroczynność, aktywność na zewnątrz i wspólny czas razem.

W ebook-u znajdziesz też puste karteczki do wypisania własnych zadań.

Ponadto możesz zaproponować dzieciom karteczki z intencją modlitewną na każdy dzień.

Aby ułatwić Wam spędzenie wspólnych chwil na kolędowaniu, przygotowałam także Rodzinny Śpiewnik Kolędowy, który możesz wydrukować w formacie a4 lub mniejszym, a następnie związać wstążeczką i ozdobić wspólnie z dziećmi.

Wiesz, że na święta będzie mnóstwo gości i chcesz by łatwo znaleźli swoje miejsce przy stole? Przygotuj wizytówki, korzystając z gotowych wzorów do wydruku

 

Pakujesz prezenty na ostatnią chwilę a chcesz żeby były ładnie opisane?

Skorzystaj z bilecików do prezentów w dwóch kształtach.

Niezależnie od tego czy kupisz ebook-a czy nie, zapraszam Cię do grupy facebook-owej o tej samej nazwie:  Nie przegapić Bożego Narodzenia | Facebook
Będziemy się tam wzajemnie motywować i wspierać, by jak najlepiej przeżyć ten wspaniały czas Adwentu w swoich rodzinach.

show